Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MYBUTTERFLY'IN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİN ÖLÜP DİRİLMESİ

16.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mybutterfly
Rüyamda annemle sedye üzerinde genç bir adam ceseti taşıyoruz aslında çok eskilerden tanıdık biri adı Burak yakışıklı bir çocuktur..Ne alakaysa kefen içinde ölü onu şehir dışı bir yerde taşıyoruz sonra bi yerde oturuyoruz onun yüzü bembeyaz ve mutlu. Bak anne ona yardımımızı hissediyor diyorum. Birden başını oynatıyor ve diriliyor o kadar şaşkın ve mutlu oluyorum ki eve getiriyoruz ona aşık oluyorum yatak hazırlıyoruz bu gerçek demi gitmeyeceksin diyorum. Tek bir günlük olmasından korkuyorum. Ona öpücük atıyorum o da gülümsüyor. Annemle ben halamlara bakın dirildi diyoruz halamlar da biz görmüyoruz ki diyorlar sonra çocuğun küçüklüğü de geliyor nasil görmezsiniz diyoruz. Sonra anneme demekki bu bize Allah tarafından gelmiş bir ödül sadece biz görüyoruz onu diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birinin ölüp dirilmesi, yeni yaşam koşullarına kavuşacağına işarettir. Bu durumdan siz de etkilenebilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA