Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MUTLU212'İN RÜYASI: RÜYADA EVLİLİK CÜZDANI GÖRMEK

23.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mutlu212
Ruyamda evimiz yemek doluyduOrtaya bembeyaz ortulu sofra kurulmus.Babamın arkadasları ve hoslandıgım adam dev balıklar tutup getirmiş.Hoslandıgım onunda benden hoslandıgını bildigim ama bir turlu bir araya gelemedigım kız arkadası olabilir adam anneme Almanyada pazarlama işlerim var onu halledeyim kızınızı istemeye gelecegim deyip gitmiş ve 1000 dolar gibi bir rakamdan bahsetmis.Annemde bana iyi cocuk ama biraz paracı diyor.Bende sevgilisiyle kavga edip bana mı geliyor nedir diyorum.Ruyamın ikinci kısmında bu cocukla benim adıma 3-4 tane lacivert tapu goruyorum bir de bordo evlilik cuzdanı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, aniden evlenmeye karar verebilirsiniz ama bu kişi hoşlandığınız kişi değil. Bu tip rüyalar başkası ile evliliği temsil ediyor. Tapu görmek ise, mirasla elde edilecek geliri ya da maddi değerleri temsil eder. Size ya aileden miras gelecek ya da evleneceğiz kişiye miras kalacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA