Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

MUTLU OLMAK

08.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen elem elem
Evliliği kötü giden bir arkadaşımın evli bir beyle ilişkisi var. arkadaşımın evindeymişim kapı çaldı görümcesi kapıyı açtı sevgilisi gelmiş elinde poşetlerde yiyecekler ve ekmek vardı görümcesi gülümseyerek eve buyur etti arkadaşım da çok mutluydu ortalıkta gezinip duruyordu. ben de kendi evimin temizlik bezlerini arkadaşımın banyosunda makineya atmaya kalktım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınızın sevgilisi ani bir girişimde bulunacak. Belki de arkadaşınızla evlenmek için gerekli adımları atmayı düşünecek, bilemem. Ancak bu iş için emek ve para harcayacağı kesin. Aslında bu durum arkadaşınızın eşinin ailesinin de işine gelecek. Onlar da bu evliliğin sonlanmasını istiyor olabilirler. Arkadaşınız rüyada mutlu olduğuna göre gerçek yaşamda da mutlu olacak demektir. Siz de bu süreçte bir sorununuzu çözmeye çalışacaksınız ama kulağınız onlarda olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA