Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MUSTAFA'NIN RÜYASI: RÜYADA TUVALETİNİ YAPMAK

30.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mustafa
Rüyada tuvaletimi yaptığımı gördüm hemde aynı rüyada birçok kez tuvaletimi yaptığımı gördüm ama ardından mutlaka temizledim tuvaleti cıblak olduğu ama başkalarında cıblak olduğunu gördüm annem vardı teyzemin oğlu eniştem teyzemin oğlununda cinsel organı açıktı enişteminde sonra eniştemgil bizde uyumaya gelmiş tuvaletini yaptı sonra bana oğlum bana bi tencere getir sütü kaynatalım dedi 7.5 kilo süt varmış ama tencere arıyordum ben sonra bi tencere buldum ama sonra rüya bitti ardında eski sınıf arkadaşımı gördüm ordada tuvaletimi yaptığımı gördüm tuvalet temizdi ve temizliyordum o kızda tuvalet kapmaya çalışıyordu sonra bana gel bura temiz buraya yap dedi uyandım teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, rüyada tuvaletini yapmak size sıkıntı yaratan duygu ve düşüncelerinizden kurtulacağınızı müjdeliyor. Çıplak olmak da aynı şekilde sorunlardan kurtulmayı temsil eder. Süt ise gelirdir, birikim yapacağınızı haber veriyor. Güzel bir döneme giriyorsunuz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA