Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MUSTAFA'NIN RÜYASI: RÜYADA OTOBÜS YOLCULUĞU YAPMAK

25.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mustafa
Merhaba,Rüyamda bir belediye otobüsünde gittiğimi görüyordum. Başkalarıda var. Benimde yanımda biri var erkek ve onunla konuşuyorum ikimizde ayaktayız. Bütün diyalogları hatırlamasamda aklımda net kalan cümle: O kişiye ben metroyla gidecektim aslında diyorum. Daha sonra varacağım durağa geliyoruz durak ismini dahi görüyorum. Otobüs duruyor ve iniyorum. Başka inenler de var. Fakat daha sonra tekrardan otobüse geri biniyorum ve otobüs tekrar hareket ediyor ve gidiyorum. İnenler arasından bir kadını camdan görüyorum gerçekte bu kadınla tanışıyoruz ve ona karşı kendisininde bildiği duygusal bağımda var ama bir ilişkimiz yok bu kadın sırtında büyük peluş oyuncak bir ayıyı taşıyarak yürüyüp uzaklaşıyor. Kendi kendime o oyuncak orda kirlenmiyor mu diye soruyorum. Birde ayağındaki çizme ya da bot dikkatimi çekti. O yürürken bende otobüsle yanından geçip gidiyorumYorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Farklı bir yerde yaşamak durumunda kalabilirsiniz. Bu durum sizin bir anda duygularınızı karıştıracak ve sizi dağıtacak gibi görünüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA