Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MURAT AKBULUT'UN RÜYASI: RÜYADA BİLGİSAYARIN KAYBOLMASI

22.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Murat Akbulut
Yolda yürüken bir çift ile karşılaşıyorum. Kadınla konuşmaya başlıyoruz. Kadın çok güzel ve çok sıcak kanlı.Çok güzel bir sohbet oluyor aramızda ancak bu duruma yanındaki erkek çok bozuluyor ve bizi azarlıyor.Bu çiftle tren istasyonuna kadar yürüyoruz.Trene bindiğimiz sırada ben çantamın olmadığını fark ediyorum.Kızın erkek arkadaşının bizi azarladığı yerde unuttuğumu düşünerek trenden iniyorum ve çantamı aramaya gidiyorum.Çantamı unuttuğum yerde buluyorum.Çok şaşırıyorum ve seviniyorum ancak orada bazı insanlar var ve bu insanlar aslında çantamın içini aramışlar ve bilgisayarımı değiştirmişler,bilgisayarımla aynı model ancak daha kullanılmış,eski bir model.Para cüzdanımı bulamadıklarını farkediyorum. Para cüzdanımı kontrol ediyorum herşey yerinde.Kıyafetler yerinde.Bilgisayarımın yanlışlıkla kendi bilgisayarlarıyla karışmış olabileceğini söylüyorum ve geri istiyorum. Her iki tarafta yaşananların farkında ancak kimse birbirine belli etmiyor.Bilgisayarımı vericekler, rahatlıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir uyarı rüyası. Bilgisayarınızdaki bilgileri yedekleyin. Önemli programları bir yere alın. Bugünlerde bilgisayarın ya da bilgilerinizin başına bir şey gelebilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA