Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MURAT'IN RÜYASI: RÜYADA VÜCUDUN DONMASI

23.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Murat
Bir çok farklı yerdeydim. Önce içi tomar tomar büyük rakamlı kağıt paralarla dolu bir sırt çantası ile bir yerden ayrılmaya çalışıyorum. Biri veya birilerinin beni izlediğinden şüphelenerek dikkatli bir şekilde sonra çok güzel bir manzarası olan bir yerde küçük bir mezarlığı ziyaret ediyorum,binaların arasında bir mezarlık, eniştemin yakınları oradaymış, eniştem mezarcı ile kavga ediyor ve ona vuruyor, mezarcı eniştemin içerisi girmesine izin vermediği için. Mezarlığın karşısındaki evlerin çatılarında koyunlar var, çatıda yaşıyorlar sonra birden bir dağ evinde yanlız yaşayan bir kadınla birlikteyim, onunla hayatının bu dağ evinde yalnız nasıl olduğunu konuşuyoruz, rüyamın sonunda ise göğsüme kadar bir buz çukurunun içindeyim ve heryer buz kaplı, buz ayaklarımdan başkayarak benimde tüm bedenimi kaplıyor yardımcı olabileceğini düşünerek zeytinyağı döküyorum ama işe yaramıyor sanırım tüm bedenim donuyor ve buza dönüşüyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eskiye dönük konular gündeme gelecek, konu enişteniz ve onun ailesi ile ilgili olabilir. Siz sıkıntılı bir süreç içindesiniz sanırım. Sorunlar nedeniyle yaşama gayenizi yitirmiş olabilirsiniz. Bu tip rüyalar ağır ruhi sorunları temsil eder. Ruhsal bunalımdaysanız bol bol dua edin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA