Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MURAT'IN RÜYASI: RÜYADA DUVARLARI YIKMAK

26.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Murat
Merhaba.İki şehir veya iki ülke veya iki ayrı dünya, bu iki ayrı yeri bölen yüksek bir tepe ama dimdik, keskin ve üst kısmı dümdüz. Dümdüz olan üst kısmında yükselen bir başka duvar, berlin duvarı gibi, elimde şu yolları, kaldırımları delmek veya kırmak için kullandıkları, hava basıncı ile çalışan makine, ama bir kablosu yok aynı çekiç gibi, ellerimin arasında uyandırdığı his aynı büyük bir çekicin insan elleri arasında uyandırdığı his gibi ve bununla duvarları yıkmak istiyorum. Önce ben aşağıdaydım, bu tepenin altında, aşağıda karar verdim yukarı çıkmaya ve duvarları yıkmaya. Yukarıdan tüm şehri veya ülkeyi her ne ise, görebiliyorum. Aşağıda ve yukarıdayken yanımda bir kadın, bana bu duvarların binlerce, yüzbinlerce olabileceğini söylüyor, duvarlar bloklar halinde, ben sayısını umursamadan kırmaya başlıyorum duvarları. Yanımdaki kadınla ilk buluştuğumuda ona müslüman olduğumu ve zina yapmayacağımı söylemiştim, bu detayı hatırlıyorum nedense.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Duvar, engeldir. Birileri sizinle ya görüşmek istemiyor ya da bazı konularda size engel oluyor. Belki de ulaşmaya çalıştığınız birileri var. Engel her ne ise siz o engeli umutlarınızla, inancınızla ve şevkinizle yıkmaya çalışıyorsunuz. Az kalmış, sakın umutlarınızı yitirmeyin. Zina yapmayacağınızı söylemeniz yanlış yola sapmadan doğru yoldan gideceğinizi haber veriyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA