Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MURAT'IN RÜYASI: RÜYADA DIŞKI TEMİZLEMEK

25.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Murat
Bir odanın içindeyim, tuvalet ve yaşam alanı aynı odada. Odanın içinde insanlar var, sanırım erkek kardeşimin eşi ve annesi, tam hatırlamıyorum.Tuvaletimi yaparken görmüyorum kendimi ama kendimi tuvaletin içindeki büyük bir boku temizlemeye çalışırken görüyorum çünkü benim olduğunu düşünüyorum.Sifonu çekmek ve akan su bir işe yaramıyor.Üzerine içinde kutu kola, sebze ve daha bir çok şey olan çöpleri atıyorum ancak bu seferde tuvalet tıkanıyor, üzerine tuvalet kağıdı atıyorum çöplerle birlikte gitmesi için sifonu çekiyorum sürekli ve odadaki bu insanlardan çok utanıyorum. Onlar uğraşmamamı söylüyorlar ama ben böyle bırakamayacağımı söylerek uğraşmaya devam ediyorum. Tuvalet yapılan yerin hemen yanında yemek masası var ve bir anda yemek masasını bu tuvaletin içindeki pislikler kaplıyor.Utanıyorum. Uyanmadan önce sanıyorum tuvaleti temizlemeyi başardım çünkü bu kız ve annesi benim bir işi yapmak istediğimde onu yapmak için herşeyi yapacağımı söylüyorlar sanki o işi başardığımı düşünerek.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizinle hiç ilgisi olmayan insanların sorunları ile uğraşmak zorunda kalacaksınız. Belki de bu işe kendiniz gönüllü olacaksınız. Ama dikkat edin, bu sıkıntılı durumlardan kendi hayatınız da etkilenebilir. Bu bir uyarı rüyası.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA