Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MURAT'IN RÜYASI: RÜYADA BALIKLARDAN KAÇMAK

12.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Murat
3 yasindaki kizim cok buyuk ve iri baliklarla oynuyor ama karada, su da değil. Bir göl var, yakınındada bizim yaşadığımız bir ev sanırım. Kızımın oynadığı balık veya balıklar o kadar büyük ve iriki ona zarar vermelerinden korkuyorum çünkü insanlara zarar verebilecek türden balıklar ama ona hiçbirşey yapmıyorlar. O onları sanki yönetiyor veya sanki o korunmuş gibi, balıklar kim olduğunu biliyor. Yinede ben çok endişeleniyorum ve karada oynadığı büyük ve iri balıktan kızımı uzaklaştırmaya çalışıyorum. Balık benim peşine düşüyor bana zarar vermek için ama ben bira uğraştıktan sonra kaçmayı başarıyorum, bu arada yine kızıma bir zarar vermiyor ve tüm bunlar karada oluyor yani bizde balıkta karadayız. Sonra balığı bir şekilde yakalıyorum, balık küçülmüş ve bir sepetin içinde ve kızımla birlikte göle atıyoruz onu sepetle sonra biraz uğraşıp suya ulaşmasını sağlıyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kısmetler sizin üzerinize doğru akmaya başlayacak ancak bu durum sizi çok mutlu etmeyecek anlaşılan. Balıkların size zarar vermek istemesi kısmetlerin kıskançlık nedeniyle zarar verici olacağını haber veriyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA