Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MRV'NİN RÜYASI: RÜYADA PARMAK KOPMASI

07.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mrv
Merhaba. Rüyamda valizler var tatile gidecekmişiz. Eşim geliyor. Tam çıkarken bi anda elini farkediyorum. Sol elinin Orta parmağı kopmuş. Yüzük parmağınında tamamı değilde ilk kısmı kopmuş. Ne oldu diyorum. Hiç ya ufak bir kaza oldu. O yapmamış başkasının kazasıymış sanırım. Giderken birine sordu. Durum nedir ne oldu kazanın akibeti diye. Adamda bişey yok gittiler falan dedi. Tamam merak etmiştim dedi eşim. O sırada 54 plakalı diye bişey duydum adamdan. Puslu bir hava hatırlıyorum. Geçen hafta gördüm rüyayı. tatilden yeni dönmüştük. Nedense aklıma takıldı. Evliyim çoçuğumuz yok. 2 aydır eşimin annesi ve kızkardeşiyle görüşmüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evlilik yoluyla edinilen akrabalarından birinin kaybı söz konusu. Bu kayıp bazen vefat, bazen uzaklaşma ya da küskünlük olabilir.Eşinizin parmağının kopması kardeş kadar yakın biri ile arasının açılacağını ya da böyle birini kaybedeceğini söylüyor. Konu biraz dedikodulu ve sorunlu olaylara neden olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA