Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MRV'NİN RÜYASI: RÜYADA KİRLİ TUVALET GÖRMEK

13.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mrv
Merhaba dünkü rüyamda sormuşsunuz aynı gün gördüm ama hırsız rüyasının devamı değildi. Uyandım tekrar uyudum o zaman gördüm. Ama bugün rüyamda arkadaşımızın evinde karanlıkta masada oturuyoruz tost yiyoruz. Sonra diğer odadayız arkadaşın yardımcısı varmış onla misafir telaşları var. Villa tipi ev almışlar. Karışıktı heryer. Yerdeki parça parça mavi halı dikkatimi çekti. Küçük çocuklar etrafta. O sırada orada oturduğum yerde yanımda insanlar bi anda lavabom kirliydi onu temizliyim diyorum onların evinde yanıma lavabom geldi ama nasıl pis lavaboda siyah pis şeyler üzerinde çürümüş siyah üzümler var. ÜZümleri aldıkça beni öğürten bir koku çıkıyor. Öğürüp duruyorum. Birkaç kez denedim sonra bıraktım. Kirli kaldı. Yanımda insanlar ve başkasının evindeyim. Çok garipti.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, gördüğünüz kirli tuvalet, bir konuda sizin çok zorlandığınıza işaret ediyor. Sabrınızın sonuna gelmişsiniz, sorunlardan bunalmışsınız. Biraz yalnız kalsanız iyi gelecek sanırım.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA