Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MRV'NİN RÜYASI: RÜYADA KAPI AÇILMASI

29.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mrv
Rüyamda gerçekte gece giydiğim şort atlet takımım üstümde bi arabadayım yüzünü hatırlamadığım bi adam beni ölmüş anneannemin köydeki evine götürüyor. Üstümdekilerden rahatsız olduğunun farkındayım.iyi tamam ver üzerime bişey diyorum.seviniyor. Arabayı durdurup Eski bi hırkasını veriyor. Heryer yeşil ağaç. Al bu temizdir merak etme diyor. Pek hoşuma gitmiyor ama silkeliyorum biraz ve giyiyorum. O sırada anneannem beni görüyor. Gülümsüyor hoşgeldin diyor.yanında yaşarkende kapı komşusu olan ölmüş eltisi var. Arkasından gidiyorum normalde olmayan tahta kapalı bi kapı karşıma çıkıyor.solumda tahta anahtar görüyorum. Bu kapı nerden çıktı nasıl açıcam anahtarla derken aa itiyim kapıyı açık zaten diyorum açarken uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hırka giymeniz, yaşadığınız sorunların size güç katığını haber veriyor. Siz yeter ki isteyin, kapılar size açılacak, arzularınıza ulaşmanıza yardım edilecek. İlahi güçler sizi destekliyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA