Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MRV'NİN RÜYASI: RÜYADA HIRSIZ GÖRMEK

12.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mrv
Merhaba rüyamda evime balkondan 3 kere hırsız giriyor ben içerdeyim farkediyorum sonuncusunda salondan dış kapıyı açıp çıkarıyorum bişey çalamıyor çıkıyor. 2.rüyamda 6 yıldır görüşmediğim eski dostum parkta beni işaret ediyor eliyle farkediyorum Fransız camın arkasındayım camı açıyorum geliyor sarılıyoruz. Uzun yıllardır görüşmediğimizi kırgın olduğumuzu biliyoruz. Yemek yiyordum bana benim olan bir yorganı veriyor AA sendemiydi diyorum. Bende onlara yemek veriyorum. Yorumlarınızda yolla ilgili haber diyorsunuz ne demek oluyor yolla ilgili?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hırsız görmek, normal şartlarda kişinin kıskanıldığının göstergesidir, ara sıra bu rüyayı görenin çevresinde kıskanç insanlar var demektir. Aynı gün içinde mi 2. rüyayı gördünüz devamı olarak. Görüşmediğniiz arkadaşınız belki sizinle tekrar konuşmak isteyebilir. Bu sizin açınızdan doğru olur mu bilemedim.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA