Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MRV'NİN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİ CİNSEL İLİŞKİYE GİRERKEN GÖRMEK

17.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mrv
Rüyamda akrabalarımın olduğu bi evdeyim. Yemekler hazırlanıyor. Sofralarda yemekler hatırlıyorum. Sonra yerde bir prezervatif görüyorum. Yerden alıyorum. Saklıyorum. Kullanmak için mi bilmiyorum. Sonra bi odaya gidiyorum bakıyorum kuzenimle eşinin odası yanlışlıkla girmişim yatmaktalar cinsel ilişkideler. Bakmıyorum anlayıp çok utanıyorum bağırıp kaçıyorum. Odada ağlıyorum. Kuzenimle eşi geliyorlar özür diliyorum ağlarken. Önemli değil diyor. Tam o sırada çıplaktı cinsel organına eşi sürahiyle su döküyor. Ereksiyon oluyor. Çok şükür diyor çok seviniyor. Yıllardır olmuyordu diyor. Çıplaktı Görüyorum organını. Hoşuma gitmiyor bu durum. Odaya gidiyorlar. Beraber olmak için sanırım. Bi süre sonra yanıma gelip bi daha ne zaman geliceksin diyor sessizce. Sanırım beni gördüğü için ereksiyon olmuş. Çok rahatsız oluyorum uyandım. Yıllardır çocuk istediklerini duymuştum olmuyordu. Evliyim çocuğum yok.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada gördüğünüz yemek sofrası herkesin faydalandığı bir kısmette ön ayak olacaksın. Rüyada cinselliğe dair görülen her şey bilinçaltının bir ürünüdür. Yani Her türlü cinsel ilişki rüyaları bilinçaltının ürünleridir. Cinsel ihtiyaçlar rüyalarımızda farklı senaryolarla karşımıza çıkabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA