Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MRV'NİN RÜYASI: RÜYADA ARKADAŞI GÖRMEK

10.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mrv
Merhaba. Rüyamda metrodayımtren ayaktayım kapı yanında yanımda bi kadın var. Tam karşı kapımda ayakta bi kadınla bi arkadaşım var. Bi an göz göze geliyoruz. Sonra tekrar baktığımda bakıyorum inmiş. Aaa ne zaman indi trenden diyorum. Ben devam ediyoyodum yolculuğa. Uyandım Dün kötü bi hastalık olma ihtimali olan hastalık haberi aldım o arkadaşla ilgili. Ama kesin değil. Tahlil sonuçları çıkmamış.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Merve, rüyanız haberci değil merak etmeyin. Arkadaşınızla ilgili hastalık haberi aldığınızdan ötürü bu olayı çok düşünmeniz rüyanıza girmesine sebep olmuş. Çok istediğimiz ya da çok korktuğunuz, olmasından endişelendiğiniz, üzerinde konuşup hayal kurduğumuz, gündelik yaşamda yoğun şekilde ilgilendiğimiz, okuduğumuz, dinlediğimiz ya da izlediğimiz, bizde iz bırakan konular çeşitli senaryolarla rüyalarımıza girebiliyorlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA