Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MRSCLİFF'İN RÜYASI: RÜYADA TUHAF ŞEYLER GÖRMEK

08.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mrscliff
Merhaba Cok abzürt birşey gördüm. Ailece memlekette toplanmışız cenaze veya mevlüt gibi birşey var ben o sıra evden cıkmaya cakısırken koça benzeyen suratı üçgen ama koç olduğunu biliyorum beni süsmeye calısıyor ailemden birkaç kişide yanımda o sıra unicorna benzeyen ama unicorn değil vucudu at ve gergedan karısımlı birşey koçu havaya fırlatıyo ve bana doğru geliyo korkuyorum kacıyorum. Evin kapılarını kilitliyorum ama sanki beni korumuş gibi geliyo daha snradan bir ızdıham tarzı bişey oluyo kalabalık sekilde yürüyerek gitmeye kalkıyoruz. Her ceşit insanla karşılaşıyorum bikaç kişi yakınını kaybetmiş ancak üzülmüyolar buna da sasırıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.iyi çalışmalar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, rüyanız bilinçaltınızın bir ürünü. İzlediğiniz ya da okuduğunuz bir şeyden etkilendiğinizi düşünüyorum. Rüyanız haberci değil. Haberci rüyalar; tek, hatırlanır ve duygu izi bırakan rüyalardır. Onları net olarak hatırlarsınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA