Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MOONWATER'İN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİYİ GÖRMEK

14.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Moonwater
Merhaba.rüyamda hala sevdiğim ama 5ay önce ayrıldığım sevgilim ile arabadaydik ve bir alışveriş merkezine doğru yol almıştık. Yanımda arkadaşları vardı indigimizde onun olmadığını farkettim ve nerde diye sorduğumda bir daha gel micek seninle olmicak çünkü biri ikiz olmakla beraber 3 tane çocuğu oldu diyorlar.rüyamda o ikizleri gördüm ve şaşırdım şuanki beraber olduğu kızla nasıl böyle bir ailevi yaşama girdi ve beni nasıl bırakır diye de üzüldüm açıkçası. Bilinçaltı rüya si midir sizce çünkü şuanda çocuk babası olmasi gibi bir durumu gerçekten yok ve üstelik beni unutmaeigini da hissediyorum..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Aysu, eğer seni unutmadıysa ve sen de seviyorsan neden ayrıldınız? Seni seviyorsa eğer bunu gösterir ve sana hissettirir. Ayrıldıktan sonra seni hiç merak etti mi görüşmek istedi mi. Rüyanın haberci olduğunu düşünmüyorum bilinçaltının bir ürünü. Korkuların yansımış rüyana. Sen eski sevgilinin başkasıyla birlikte olmasından, evlenmesinden ciddi bir adım atmasından korkuyorsun. Gerçek hayattaki endişelerin korkuların rüyana yansımış sadece.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA