Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MLKE'NİN RÜYASI: RÜYADA MİRAS KALMASI

22.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mlke
Merhaba, rüyamda ben,abim ve abimin arkadaşının beraber olduğunu gördüm. Abimin arkadaşı giriş katında bir harabe evde kalıyordu. Üçümüz tertemiz bir suda yüzdük ve eve geçtik. Biranda arkadaşının vefat ettiği haberi geldi ve babası yanıma gelip miras olarak bana aynalar bıraktığını söyledi. Aynaları elime tutuşturulan. Bir aynaya baktım düzdür, birine daha baktım küçük kareler şeklindeydi. Aynalarda kendime bakmadım ama birşeyde yansımadı ve uyandı. Şimdiden yorumunuz için teşekkürler. Sağlıcakla kalın.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ya o kişinin ya da arkadaşlarınızdan bir başkasının babası vefat edebilir. Baba sıfatına haiz birinin vefat haberini alacaksınız. Ama merak etmeyin, bu sizin babanız değil.. Eğer bir beklenti nedeniyle gördüğünüz bir rüya değilse size gerçekten miras kalabilir ya da beklenmedik bir yerden beklenmedik bir kısmet elde edebilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA