Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MLK93'İN RÜYASI: RÜYADA YILDIRIM DÜŞMESİ

06.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mlk93
Rüyamda içinde bulunduğum binadan çıkış yolu ararken merdivenden indim tuvalet girişinde yerde yüzüstü yatan ölmüş bi kadın gördüm korktum oradan hızlı şekilde gitmeye çalışırken merdivende üzerime doğru gelen genç Bi erkek ve elinde büyük bir köpek vardı ve zor tutuyordu köpeği. Sonra annem abim ve Bn aynı binanın içinden çıkamadık süre doldu ve önce bizim olduğumuz taraf patladı ve altı suydu suyun içine girdi ve bunu dışarıdan gördüm. Ayrıca üst kat biyerde yine annem abim bn otururken camdan dışarı baktığımda bir binaya aslında annemin çalıştığı yermiş oraya 4 defa Yıldırım düştüğünü gördüm ama sonrasında yangın fln çıkmadı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Melek, ölü kimse kadınsa gelen kısmet miras olabilir. Kadın atalar toprak, arsa arazi türü mirasları temsil ederler. Yıldırım düşmesi sanılanın aksine iyidir. Annenizin işiyle ilgili olumlu gelişmeler söz konusu. Nasipli ve bereketli bir sürece giriyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA