Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MİSS'İN RÜYASI: RÜYADA OTOBÜSÜ TEHLİKELİ KULLANMAK

10.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen miss
Rüyamda bir otobüsün içindeyim. Şoför kel ve göbekli bir adam. Biz tatile istanbuldan antalyaya gelmişiz. Antalyada bizi tatil yapacagimiz yere götürüyir fakat bizi götürdüğü yollarda merdivenler var ve otobüsü hep merdivenlerden indiriyor. Arabayi çok tehlikeli kullaniyor. Derken otobüsteki yolcular yanlarinda cocuklarinin olmadiklarini fark ediyor ve otobüs durduruluyor. Firma yetkilileri çocukları aramaya gidiyor. Firma yetkililerinden haber geliyor ve diyorlarki çocuklar Istanbul hava limanindalar orda kalmışlar hepsini getirtiyoruz. Ben çok şaşıriyorum nasıl orda kalıyorlar diye. Daha sonra bütün çocukları getiriyorlar. Bir sürü kız ve erkek bebek var daha yeni yürüyorlar. Kız bebeklere anneleri elbiseler giydirmiş sapkalar takmıs. Erkek bebeklerde güzel giyinmis. Otobüse bakıyorum otobüste yer yok. Bütün anneler çocuklarını kucağina aliyor. 1 tane sarışın saçları hafif uzun erkek bebek yanima geliyor kucağıma alıyorum . Seviyorum. uykusu geliyor ve koltuğa uzatıp yatırıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, çevrenizdeki yakınlarınızın kararları sizi bazen korkutuyor olmalı. Onu uyarıyorsunuz ama yine de ona uymak zorundasınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA