Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MİNİKUS'UN RÜYASI: RÜYADA AYNADA KENDİNİ İZLEMEK

11.09.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen minikus
Rüyamda kötü işleri olan insanlarla iş yaptığımı gördüm. Büyük bir villanın bahçesinde annemi yanıma çağırıp olayları anlatmak istedim o bahçeden yürüyerek karanlık loş ışık bi odaya gittik ben orda olayları anlatırken karşımdaki aynadan kendimi beni izlerken gördüm. Anneme benimle uğraştıklarını söyleyip arkamı döndüm ama hala ordaydı kendimle bakışıyordum sonra onu kovaladım arkasından koştum ve yakalamama rağmen kim olduğunu göremedim. Ardından eski evimin olduğu yerdeki toprak alanda otururken bi araba önümde durdu ve içinde yine ben vardım ve kendime bakıyordum gülüyordu. Çok korkunçtu ama onun ben olmadığını ben kılığına girdiğini anlamıştım. Uyandığımda kaskatı kesilmiştim uzun süre hareket edemedim. Bunu yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ayna sizin bedeninizin içinde hapsolan bir başka akışkan bedeni size yansıtır. Bu rüya sizi buna alıştırmaya çalışmış olabilir. Aynadaki kendinizi dinlemeyi öğrenin, o size gerçekleri olduğu gibi anlatacaktır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA