Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MİNİKKUŞ'UN RÜYASI: RÜYADA FAL BAKTIRMAK

04.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen minikkuş
Rüyamda bir arkadaşımla başka bir arkadaşımın yazlığına gidiyorduk. Havlu götürmeyi unutmuştum orada bir kadın vardı arkadaşımın komşusuymuş. Bize havlu veriyordu. Sonra o kadın beni meydanda el falı bakan yüzü maskeli bir kadının yanına götürdü ve falıma baktırdı. Falcının söylediklerinin çoğunu hatırlamıyorum, sadece en son babaannen ölecek dedi. Fal bakarken bir yandan da tütsü yakmıştı. Fal bakıldıktan sonra yine eve döndük sahile indik, deniz çok berraktı. Sonra yan plajda koy gibi bir yere geçtim, su cam gibiydi ve içinde bir yengeç yüzüyordu ve yine suyun içinde suyla birlikte hareket eden bir tahterevalli vardı, ben de ayaklarımı uzatıp tepeden bu tahterevalliyi izliyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalardaki görülen fallar doğru çıkabilir ancak bu rüya bilinçaltınızın da bir ürünü olabilir. Son zamanlarda babaanneniz ile endişe duyduysanız bu rüyanızda karşınıza çıkmış olabilir. Çünkü cam gibi berrak bir deniz hastalıktan uzak mutlu ve huzurlu günleri simgeler.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA