Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MİNİKBURUN'UN RÜYASI: RÜYADA ARAÇTAN ATLAMAK

16.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen minikburun
Bir tanışın sokağına gittik ve kapılarında kendilerine ait kırmızı Tofaş var. Sonra abimle gözgöze geldik ve çılgınlık yapmak istediğimiz belliydi. Arabaya bindik abim kullanıyordu. Uzun dümdüz bir yol gittik güzel evler ve AVM’ler gördüm. Yolun sonuna geldik ve asıl rüyanın burda başladığını düşünüyorum tam olarak şöyle bir yere geldik siyah asfaltlı, sol tarafı kocaman bir otelle ve sağ tarafı yüksek binalarla dolu tek yönlü yaklaşık 200mlik bir yol. O yola girdiğimizde abim araçtan atladı bende yan koltukta emniyet kemerim takılı bi halde sol elimle direksiyonu tuttum. Abimde peşimizden koşuyor ve diyor ki aferin yön ver, gelicem şimdi diyor. Yolun sonunda yüksek bir bina var. Ya sağa dönücem çok dik ve uzun bir rampa. Ya da sola dönücem otelin arkasına giden bir yol. Bende o hızla sola dönenem diye sağa dönüp araçtan atladım. Abimle gülüyoruz ve oradan uzaklaşıyoruz. Otelin önünde görevli 2 kişi var biri eski sevgilim. Bizi içeri alıp korudular ve abimle arkadaş oldular.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşadığınız durumdan memnun değilsiniz. Şartlarınızı değiştirmek için radikal ve ani kararlar vermeyin, sabırlı olun ve bekleyin. Bu sürecin bir sonu var ve yakında bitecek. Rüyanız bir uyarı rüyası, kulak verin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA