Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MİNE'NİN RÜYASI: RÜYADA BAŞKASININ BEBEĞİNE ANNELİK YAPMAK

05.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mine
Ev biçimi cafedeyiz içeri 2 çarşaflı kadın girecekti ikisindede bebek arabası vardı sonra kafamı çevirip tekrar baktığımda ise siyah bebek arabasının biri kapının içine bırakılmış önünde bir çift siyah topuklu ayakkabı vardı. Arabanın içinde puset vardı içinde bir erkek bebek .. kadınların arkasından bağırdım dönmediler gittiler pusette not vardı ama okumadım. Sonra annem babamla konuştum bebeği bakmak istediğimi söyledim.. ona annelik yapıyordum sonra eve çağırmasının bir sürü insan bebeği görmeye geldi bi o kadarda gürültü vardı.. onları tersledim gitmesini söyledim.. onlar gitti bende bebeğe sarılıp uyandım Bu rüyanın bi anlamı varmıdır
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Mine, güzel gelişmeler yaşayacaksınız ya da yaşıyorsunuz. Belki de hayatınızda büyük bir değişiklik olacak ancak siz bunları yadırgamak yerine çok kolay bir şekilde benimseyeceksiniz ve olaylardan mutlu olmayı başaracaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA