Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MİNA'NIN RÜYASI: RÜYADA YILAN GÖRMEK

21.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mina
Rüyamda iş yerindeyim tekstil bir ara uyumuşum kadın patron benim telefonu kırmış yerine başka tel koymuş .bontumu takmış kesmiş aynı şekilde üstümdeki pantolonu kesmiş .uyanıyorum kadına telefonumu istiyorum bu değil diyorum ağlıyorum sonra işten ayrılıyorum yarın gelicem hepsini yeni istiyorum diyorum.annemide alıp gidiyorum işyerine kadının kızı bana telefon alalım diyor kendim alırım diyorum telin parasını bontumu parasını pantolonun parasını veriyor kağıt para içinde dolarda var .fazla para bile alıyorum. Sonra kobra yılanı görüyorum renkli .çakal hindi ve farklı hayvanlar yanımda geçiyor ama yılan olduğu yerde duruyor.tesekkurler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, iş yerinde bazı sıkıntılı durumlar yaşanabilir, dikkatli olun. Yılan ısırmadığı müddetçe paraya işarettir. Hak etmediğiniz bir miktar para alabilirsiniz. Ancak yılan durduğuna göre bu para elinizden uçup gidecek.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA