Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MİCKY'NİN RÜYASI: RÜYADA KAHVE YAPMAK

14.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Micky
Merhaba rüyamda üzerimde pijamalar gayet paspal bir halde babam ve erkek kardeşimle dışarı cıkıyorduk. Yoldayken kahve de yapmıştım cezvede kaldı diyordum.Sonra babam git üzerine düzgün bir şeyler giy dedi. Eve geri döndüğümüz de apartmanımızın önünde yüzü her yeri siyah çarşafla kaplı bir adam vardı. Elinde de bir fincan Türk kahvesi tutuyor çok korktum. Bu adam ne demek istiyor diyorum. Babamlar da korkuyor onlara o tarafa bakmadan yukarı çıkın diyorum. Yukarı çıktığımız da amcamlar da yan dairede yengem elinde bir tepsi kahveyle gelin kahve için diyor. Ben de bağırarak biraz da o adamın yalnız olmadığımızı bilmesini isteyerek evde de ben yapmıştım diyorum. Sonra halamlarda da aynı şekil kahve yapıyordum içiyorduk. Tuhaftı açıkçası iyi günler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dikkat edin, farkında olmadan, başkalarını zora sokacak bazı şeyler yapmaya yönlendirilebilirsiniz. Ailece güzel bir haber alacaksınız. Bu habere hepiniz çok sevineceksiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA