Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MEZARIN YER DEĞİŞTİRMESİ

24.11.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sade
(3 yil once cezaevinde babami kaybettim ) ruyamda babamin mezarini ziyaret ediyorduk ve gittigimizde yerinin degistigini goruyorduk mezari baska yere alindigini soyluyorlar coj kiziyordum habersiz nasil olur diye ileride oldugunu otarafa gidin deniliyordu annem diger tarafi gosteriyor ben orasidegil otaraf cezaevi yolu diyor ve karanlik bir yoldu gittigimizde babamin mezarina sevinip bak anne burasi diger taraftan daha iyi kizdim ama iyiki buraya getirmisler diyip seviniyordum tesekkurler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölülerin ruhları dünyayı ter ettikten sonra, dünya zamanı ile iki yıl gibi bir süre ölümle yaşam arasında bir boyutta beklerler. Bu süre ruhun dünya yaşamındaki acılarına, vicdani rahatsızlıklarına ve günahlarına göre uzayıp kısalabilir. Kutsal kitaplarda buna kabir azabı deniliyor. Aslında bu boyut bir mekandan çok bir hal'dir. Ruh bu süreçte hayaller arasında git-geller yaşar, ölümü idrak etmeye, maddi alemin yükünden kurtulmaya, yaralarını sarmaya çalışır. Zor bir süreçtir ve ruh dünyadakinden çok daha yalnızdır, çile tek başına çekilir. Bu sürecin sonunda ruh, dünyaya ilk indiği hale ulaşır, süptil bedenden de kurtulur, hafifler ve ölüler katına çıkar. Babanız ölüler katına yeni çıkmış, size de bunu haber vermiş. Artık ruhu huzurda. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA