Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERYEM'İN RÜYASI: RÜYADA PİS TUVALET GÖRMEK

05.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Meryem
Merhaba,Rüyamda o kadar çok şey gördüm ki nerden başlayacağımı bilmiyorum. Öncelikle kendi ellerimle lahmacun yaptığımı gördüm. Yanıma bir adam geldi ve benim ne yaptığımı sordu. Tenceredeki yemeklere baktı bildiğiniz salçalı su gibiydiler. Daha sonra ben kaçmaya başliyorum. Koşuyorum koşuyorum. Memleketteki evimizin önünde 3 tane kedi sanırım beyaz, gri, siyah kedi kuzenimin elinde taş siyah kediyi taşlıyor sanırım. Onu aldattın diyerek daha sonra kuzenimin evine gidiyorum. Evde yengem var. Kuzenime diyorum ki bende büyü var. Kuzenim bu konuyu geçiştiriyor. Bende içimden neden bu konuyu geçiştirdi kesin bu yapmıştır diyorum. Daha sonra yengem benden su istiyor. Evleri çok pis suyu ararken tuvaletlerine gözüm ilişiyor. Tuvalette kocaman bir delik pis bir su dışkı falan görüyorum. Rüyamı yorumlarsanız seviniri.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı durumların içindesiniz ve ayrıca etrafınızda da sorunlu insanlar var. Pis tuvalet başkalarının sıkıntıları nedeniyle üzüntüleri temsil eder. Kuzeninize karşı daha dikkatli olun bakalım nasıl olacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA