Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERVECİK'İN RÜYASI: RÜYADA CİNSEL TACİZE UĞRAMAK

14.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mervecik
Rüyamda babamın bir kıza cinsel istismar yaptığını öğreniyorum. Kozon evine gidiyorum ve kızla konuşuyorum. Olayın doğruluğunu öğrenmek için. Kızın evinde bir odadan diğer odaya geçmek için arada bir oda var. Geçerken yerde bir ayna var duvara yaslanmış. Onda birini görüyorum gibi oluyorum. Tekrar dönüp baktığımda kötü bakışlı bir suliet görüyorum. Sonra uykumdan uyanıyorum. Yatağımın dibinde gardrop var onunla yatak arasında bir erkek saklanmış olduğunu hissediyorum. Eşime bakıyorum yanımda yok. Sonrasında ihlas süresini okunaya çalışıyorum cümleleri karıştırıyorum. Hava aydınlık tabi. O sırada bana dua okuyunca gideceğimi mi sanıyorsun diyor. Ben de nas suresini okuyorum. O da gitmemi gerçekten istiyor musun diyor ben de evet diyorum. Sonrasında ihlas suresini okuyorum. O da bana gidince evliliğini kurtaracağını mı sanıyorsun diyor. Ben tekrar nas okuyorum. Peki o zaman ben gidiyorum diyor ve sanki ağır bir şey yuvarlanıyormuş gibi ses çıktı. Sonrasında uyandım eşim yanımda uyuyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sözlü ya da fiili taciz yaşayanlar genelde böyle rüyalar görüyorlar. Bilinçaltına işleyen bu korku bir tetikleyici ile bazen su yüzüne çıkıveriyor. Kadınlar bu tür olayları asla unutamazlar ve bazen, bir nedenle geçmişte yaşanan bu durumlar rüyalara senaryo olurlar. Bu rüya haberci değil, neyse ki değil. Rüyada ihlas suresi okumanız; hurafelerden ve batıl inançlardan uzaklaşmanızı öğütlüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA