Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERVE ÖZDENLER' İN RÜYASI- RÜYADA ISLIK ÇALMAK

05.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Merve Özdenler
Rüyamda şuan konuşmadığım sevdiğim çocuğu gördüm eski bir mahallede kadınlarla kötü bir şekilde uğraşıyordu arabayla geçerken görüyordum sonra ikizimle bir evin içerisindeyim bu çocuk kapımıza geliyor ben korkup açmıyorum sonra penceremde bir kuş görüyorum beni ötüp yanına çağırıyor bende kuşla onun diliyle anlaşıyorum aşağısını gösteriyor ve ötüyor aşağıya baktığımda bu çocuğu bankta yüzü elinin arasında otururken görüyorum ve yukarı ıslık çalarak çağırıyorum ve çocukta evime geri geliyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Aslında iyi huylu biri değil ama siz yine de onu seviyorsunuz. Farkındasınız, görmezden geliyorsunuz. Bir yandan da onunla ilgili hoş olmayan haberler almaktan çekiniyorsunuz. Yakında güzel bir iletişim olacak aranızda. Sanki ilahi bir güç sizi birbirinize yakınlaştıracak. Çünkü onun beklentileri var ve siz de bu beklentilere uygun birisiniz. Ancak ıslık çalmanız bu birliktelikten sizin karlı çıkmayacağınızı haber veriyor olabilir. Islık, bozulan düzeni temsil eder. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA