Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERVE MERVE'NİN RÜYASI RÜYADA BİRİNİ ARAMAK

13.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Merve merve
Rüyamda efes antik kenti gibi bi yerdeyim eşimle yemek yiyoruz,eski erkek ark. yanımdan geçiyor çok sinirli bana bakarak,peşinden birden koşuyorum, sonra çekiniyorum öyle birden başka yere koşuyorum.eski lise arkadaşlarımı görüyorum,yavaş yavaş artıyolar,tokalaşıyorum,hepsi bana kızgın bakıyor,sınıfa giriyorlar,eşim aklıma geliyor ordan ayrılıyorum,sonra babamı bulmaya çalışıyorum,eniştemi görüyorum,yardım istiyrm.nerede diyorum,bilmiyor.tel. veriyor,aramaya çalışıyorum babamı.karanlıktı.uyandım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok eskilerden kalan anıların gündeme geleceği günler yaşayacaksınız. Eski arkadaşlarınız sizi arayacaklar ya da onlarla karşılaşacaksınız. Çevrenizi ihmal etmişsiniz, içinizde bunun ezikliğini hissedeceksiniz. Konu babanızla ya da başka bir aile büyüğü ile ilgili olabilir. Konular pek hoşunuza gidecek şeyler değil. Bir soruna çözüm aranacak gibi geldi bana. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA