Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERVE ARIBAŞ'IN RÜYASI: RÜYADA KAN GÖRMEK

12.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen MERVE ARIBAŞ
Denizin yükseleceğini söylüyorum herkes bir yere gitsin diyorum annem ve kardeşim var tanıdık tanımasının 1 dünya dolu insan var denizin yükseldiğini görüyorum bulunduğum yere sıçrıyor ve gidiyor sonra bir anda çıplak görüyorum kendimi koşuyorum dolanıyorum.kimse görmüyor üstümü giyiniyorum bir kadın ya da kıza yaşıda var söyleniyor ama kız istemiyor başkasını seviyor bir adam sürekli kızıyor hesap soruyor sen neden farsça tam hatırlamıyorum bilmiyorsun diyor kız kısmaya başlıyor bende yanındayım tuvalete geliyor adama arkadan küçük bıçakla vurulmuş ama ölmemiş ilkin kız arkadan bıçak saplıyor yığılıyor bende başının ortası alnının ortasından bıçak sallıyorum ve kan akıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kan, soyaçekime bağlı karakter özelliklerine meyli ya da yine soyaçekime bağlı hastalıkları sembolize eder. Dikkatli olmanızda ve bir kontrole gitmenizde fayda var. Denizin yükselmesi, yavaş yavaş gelişen sorunlu bir takım olayları simgeliyor, kendi çabanıza zarar görmekten kurtulacaksınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA