Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERVE ARIBAŞ'IN RÜYASI: RÜYADA ESKİ SEVGİLİ GÖRMEK

13.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen MERVE ARIBAŞ
Rüyamda üst komşumuz cenneti gördüm niye bizide götürmediniz düğüne diyordu küçük kızına bisikletin demiri girdi kan geldimi hatırlamıyorum dünyanın içine girilmeyen bir yere çıktım 2 kız giremezsin diyordu ben girdim içerde putlar ve dünyanın güneşe en yakın yerine bakıyordum aşağıya inerken asansörle 2 kızla indim sonra ayrıldık karanlık bir ev gördüm birşeyler yedim ve çıktım ondan sana eski sevgilim yanından gitti ağlamaya başladım sonra geldi alıştım dedim sunuda belirteyim eski sevgilimle çok kotu ayrıldık
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Merve, gerçek hayatta baya karmaşık duygular içerisinde olmalısın. Bu karmaşıklık rüyana da yansımış. Eski sevgilini görmen haberci değil, bilinçaltının ürünü. Alışmaya çalışsan da hala aklın onda ve sana yaşattığı şeylerde. Ancak eski sevgilinizi ardınızda bırakmanız gerekiyor, önünüze bakma zamanı geldi.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA