Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERVE'NİN RÜYASI: RÜYADA SİNEK GÖRMEK

18.12.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Merve
Bir evin bahçesindeyiz. Ben topraktaki saksı gibi dağınık duran bir şeyleri düzeltiyorum ve yerde kuru soğanı topraktan koparıyorum. Koparmamla birlikte sinekler fırlamaya başlayıp ağzıma giriyor tişörtümle temizleyip ileride tarladaki annemin yanına gidip gösteriyorum. Sanki doğaüstü bir şey rahatsız ediyormuş beni öyle hissediyorum annemle boydan boya camın önündeki bir yatakta yatıyorum içerdeki ışık yanıp sönüyor. Korkup anneme söylüyorum. Annem sana attığım mesajdan etkilendin diyip rahatlatmaya çalışıyor. Sonra bir anda pencere çok sert şekilde kendiliğinden açılıp fırtınadan dolayı her şey savruluyor bizde kapının eşiğinde yere savruluyoruz. Tam orada yerde besmele çekersen düzelir diye düşünüp besmele çekmeye çalışıyorum ama devamını getiremiyorum canım yanıyor ruhum çekiliyor gibi oluyorum. O acıyla uyandım. Çok etkilenip korktum yorumlayabilirseniz sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Merve, etrafınızda gereksiz ve boş insanlar var. Siz gerçekten bu insanlardan çok etkileniyorsunuz. Dedikodular yapılıyor. Siz de dedikodu yapıyorsunuz sanırım insanlar hakkında. Rüyanız sizi uyarıyor. Söylediklerinize çok dikkat edin. Attığınız adımlar etrafınızdaki insanları tekrar bir gözden geçirin. Yatarken de dua edin bu sizi rahatlatacaktır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA