Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERVE'NİN RÜYASI: RÜYADA EVLENMEK

26.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Merve
Böyle tarihsel bir alandaydı düğün yerim şey gibi efes tiyatrosundaki gibi merdivenler vardı ve ben en üsteki merdivendeydim misafirler aşağıdaydı ve herkes bana bakıyordu merdivenler ve etraf yemyeşildi çiçeklerle süslenmişti. Damadı bekliyorduk biraz gecikmiişti en bir kaç dakika sonra gelmişti oda merdivenlerden yukarı çıkıp yanıma gelmişti onu görünce gülümsemiştim sanki yıllardır tanıyor ama gerçek hayatta hiç görmemiştim merdivenlerin yarısına gelince kardeşim kuşak bağlamıştı belime açık mordu rengi ve beyaz mor çiçekler vardı üzerinde merdivenlerden inip misafirlerle selamlaştığımda uyanmıştım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, rüyada evlenmek ortak bir işe girişmek, ortak bir iş yapmak anlamına gelir. Daha önce tanımadığınız bir kişiyle ortak bir iş yapabilirsiniz.. Bazen evlilik rüyaları bilinçaltında yatan istekleri de anlatabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA