Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERT'İN RÜYASI-RÜYADA ESKİ SEVGİLİ İLE YAKINLAŞMAK

06.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mert
Şuanda hala sevdiğim 4 yıl önce çıktığım eski sevgilim ve arkadaşını gördüm eski sevgilimle rüyamda sevgiliydik ve arkadaşıyla birlikte beni kovalıyorlardı ve beni yakalayıp bi masaya yatırdılar ve arkadaşı beni tutuyordu kalkmıyım diye eski sevgilim yani rüyamdaki sevgili olduğum kişi arkamdan gelip öpüştük ben kalktım sonra tekrar aynı şeyi yaptık. Bukadar ve ben bu kızı 4 sene geçtikten sonra 1 ay boyunca her hafta 2 3 kez rüyamda gördüm ve artık görmüyorum ama şimdi gene görmeye başladım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öncelikle söyleyeyim, cinsiyetinizi kadın olarak işaretlemişsiniz, eğer yazınızda erkek olduğunuzu anlayabildiğim bir cümle olmasaydı sizi kadın zannedecektim. Bu rüya için değil belki ama bundan sonraki rüyalarınız için bunun önemli olacağını biliyorum. Bu rüyaya gelince bu bir bilinçaltı rüyası. Zaten sürekli görülen, benzer içerikli rüyalar haberci olmazlar. Eski sevgilinizi tam olarak unutamamışsınız; ruhen, sevmeye ve sevilmeye ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda bilinçaltınız yeniden anıların arasından onu bulup çıkartıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA