Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERT'İN RÜYASI: RÜYADA ARTAN ÇIĞLIK SESİ DUYMAK

23.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mert
Yemyeşil adeta balta girmemiş denecek kadar doğal bir ormanda yürüyorum. Hiç bir canlı yok ve hava aydınlık. İnceden bir çığlık sesi geliyor ve ben yürüdükçe bu ses artmaya başlıyor. İyice ilerliyorum ve çığlık sesi artık son raddeye geldiğinde , görüntü benim gözlerimden ayrılıyor ve görüntü sola doğru dönüyor hızla yukarı çıkıyor ve ağacın dalına geliyor. Dalın üzerinde ufak bir sandık var. Ayrıca çığlık sesinde bir değişim yok , kulaklarım patlarcasına çığlık sesi halen devam ediyor. Sandığın
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok şanslı bir döneme giriyorsunuz. Hayatınız çok farklı bir yön alacak ve çok olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Yeni bir iş kapısı yani bir beraberlik, evlilik ya da ortak olarak yapacağınız işler gündeme gelebilir. Gittikçe artan çığlık sesi şansınızın gittikçe açılacağını müjdeliyor. Kazancınız ve mutluluğunuz aynı oranda artacak.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA