Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERİ'NİN RÜYASI: RÜYADA ÜSTÜN GÜÇLERİN OLMASI

15.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Meri
Ben bu sene mezun olduğum okul arkadaşlarımdan bazılarıyla okula yakın olan tramvay durağına gidiyorum. Arkadaş grubumuz içinden bir tanesi küçük bir arabayla gidiyor. Bir arkadaşımla kol kola giriyoruz ve küçük tipli arabalar görüp beğeniyoruz. Bir bina var rengini çok seviyoruz. Tramvay durağına geldik karşıya geçmemiz gerekiyor. Arabayla gelen arkadaşım bir benim kolunu bir de hatırlayamadığım bir kızın kolunu tutup karşıya geçmeye çalışıyor. Ben gitmye çalışyorum ama arkadaşım beni çok güçlü bir şekilde tutuyor. Hatırlayamadığım arkadaş tramvayın bize çarpacağı düşüncesiyle yerinden kıpırdamıyor. Sonra tramvay geliyor. Bizim durduğumuz yerde rayın dönemeci var. Arada kaldık ve öleceğimizi düşünüyorum. Ama tramvay geçip gidiyor biz sapasağlamız. Sonra benim kolumu tutan arkadaşım yetkiliyle konuştuğunu ve bizim yüzümüzden bir şey olmadığını söylüyor. Arkamızda kol kola gezdigim arkadaşım içecek içiyor. Ona tatlı tatlı sitem ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İçinizde var olan gücün bilgisine vakıf olmuşsunuz. Bazen olacakları önceden sezinler, isteklerimizi kendimize çeker, acılarla baş ederiz. Dayanılmaz sıkıntılar karşısında dimdik ayakta dururuz. Siz de çok güçlü bir insansınız. Rüyanız bunu kanıtlar nitelikte.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA