Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERHABADUNYA'NIN RÜYASI: RÜYADA YAZLIK EV GÖRMEK

22.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen MerhabaDunya
Merhaba. Rüyamda yazlık bir evdeyim. Ev lüks bir eve benziyor ama evi ailemin olarak görüyorum. Annem le babam yukarı kattaymış bende aşağıda kalıyorum. Birde benle misafir olan öz abim gibi sevdiğim arkadaşım var. Evde baya eğleniyoruz falan. Sonra iki bayan geliyor tanımıyorum. Bizim komşumuzun kızlarıymış onlarla beraber eğleniyoruz falan derken ertesi gün tekrar buluşuyoruz. Kızlar mahallede hırsızlık olduğunu ve güvenlik önlemi almaları gerektiğini söylüyorum. Kızlar panik halde tamam hemen halledelim diyip gidiyorlar. Sonra eve dönüyorum. Uzun zamandır görmediğim biri geliyor eve. Eski bir arkadaş gerçekte görüşmüyorum bir sebepten ötürü irtibatı kestik. Evin çok güzelmiş diyor kapıyı açıyoruz sol tarafımızda dağlar sağ tarafımızda deniz var. Ama dağlar hava o kadar sıcakki dalgalı dalgalı görünüyor. Sizce nedir bu rüya Kahin hanım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya sizin hayallerinizle ilgili. Yeni bir hayat, huzur ve mutluluk düşlemişsiniz. Hayallerinizin orta yerinde aileniz var sanırım. Ancak etrafınızdaki arrkadaş olduğunuz kişilere dikkat edin. Her şeyi herkese anlatmayın kıskançlık oabilir göze gelebilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA