Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERHABADUNYA'NIN RÜYASI: RÜYADA KÖPEK GÖRMEK

21.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen MerhabaDunya
Merhabalar. Rüyamda bir tanıdığımın evinde uyuyorum ve beni uyandırıyorlar. Camın önünde siyah kedi ve siyah köpek görüyorum. Kedi hiç bana pas vermeden direk uzaklaştı ama köpek yanıma oturdu. Güzelde bir köpek ama önce sevmeye yelteniyorum sanki zarar verecekmiş gibi hissediyorum ancak evinde kaldığım kişi öz abim gibi birisi çok sever ve güvendiğim biri merak etme sev hiçbirşey yapmaz diyor ve ben köpeği seviyorum çok uysal davranıyor. Acaba yorumu nedir? Şimdiden teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar köpek ve kedi size saldırmadığı müddetçe dostlarınızı simgelerler. Ancak siyah kedi size sevimli görünmeye çalışan nankör ve uğursuz birini simgeliyor. Etrafınızda hem dostunuz var hem de size uğursuzluk getiren biri. Öz abiniz gibi sevdiğiniz kişi sizin destekçiniz ondan size zarar gelmez, nankör kişiyi ise size ancak siz çözebilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA