Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERDİVENDE ÇABALAMAK

08.10.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Benim Memleketim
Merhaba.Tahta merdiven çıkıyorum.Ama çıktığım merdivenin basamaklarında kumengeller var zoraki çıkıp en tepesine ucuna varıyorum.Bir hamlem kaldı ki bir türlü merdiveni tam çıkamadım.Çok zorlanmışım.Ha gayret yapabilirsin diyorum kendime.Merdiven sallanır durumda bazen gelip gidiyor.Ama çok sıkı tutunduğum için bir şey olmadı.Bu arada merdiveni kavramamda bana güçlük veren bir demir anahtar var.Onu yukarıya bıraktım.Yardımı yok.Öylece merdivenin tam ucunda çabalıyor vaziyette kaldım.Tşk. eder
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Mesleki yaşamınız ya da kariyeriniz için zor bir dönem. Aslında durumunuzu korumanızda ve hareket etmemenizde fayda var. Girişimleri ne kadar geciktirirseniz o kadar iyi olur. Ancak eğer bir girişim başlattıysanız eski yaşamınıza ait herşeyi geride bırakmak zorunda kalacağınızı bilmelisiniz. Yoksa herşeyi kaybedebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA