Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERAKLI'NIN RÜYASI- RÜYADA PATLAMA GÖRMEK

31.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Meraklı
Rüyamda yazlıktaki evdeyiz. Alt katta kuzenim oturuyormuş onun evindeyiz bizimkisi üste babanem rahmetli oda var bi sofra başındayız. Hizamızdaki evlerin doğalgaz havalandırma borularından bi gaz çıkıyor ardından patlama oluyor. Doğalgaz patlaması sırayla evler patlıyor. Sıranın bize geldiğini görüp üst kata koşuyorum bizim evde doğalgaz yok ama yan komşumuzun doğalgaz vanasını dışardan kapatıyorum. İçeri giriyorum daha sonra komşunun eşi geliyor benim yaptığımı öğrenip teşekkür ediyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Aileyi ilgilendiren konularda ani ve sarsıcı haberler alabilirsiniz. Bunlar sizin akrabalarınızla, uzaktaki yakınlarınızla ilgili olabilir. Aslında sorunlar sizin hanenize de sıçrayabilir ama siz önlem alacaksınız ve buna engel olacaksınız. Sizden başkaları da bu sayede sorun yaşamaktan kurtulacaklar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA