Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERAKLIG'NİN RÜYASI: RÜYADA ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

05.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen MeraklıG
Oğlum geçen sene felç geçirmişti şu an felç. Konuşamıyor. Rüyamda ölmüş annem gelmişti oğlumun dilinin üstünde beyaz pamukcuk tarzı şeyler vardı kalıp gibi olmuştu annem onu kesti ve dilinden çıkardı ondan sonra oğlum konuşmaya başladı. Dilinin engeli oydu sanki o kesilince dili çözüldü.Lütfen bunu yorumlar mısınız?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, anneniz öleli 2 seneyi geçti mi? Ölülerin ruhları maddi bedenden ayrıldığında yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyuta çıkarlar. Aslında bu boyut bir mekan değil, hayaller alemidir. Burada vicdani yüzleşmeler yaşanır, ruhun enerjisi temizlenir, yaraları sarılır ve öldüğünü idrak etmesi beklenir. Bazı ruhlar buradan çabuk kurtulur ama bazıları yaşadıkları travmalar nedeniyle burada çok uzun süre kalabilirler. Anneniz şu anda o ara boyuttadır. Biz uyku esnasında bu boyuta çıkarız ve tanıdığımız insanların ruhlarını görürüz; onlarla konuşur bazen de hesaplaşırız. Aslında bunu onlar isterler, tıpkı bir mıknatıs gibi kendi hayallerinin içine çekerler. Siz de annenizin hayallerinin içinden geçmiş olmalısınız. Şu anda öldüğünü kabule edemediği için sıkıntıdadır. Her ruh bu süreci yaşar. Bu süreç dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl sürecek ve sonra onun ruhu ölüler katına çıkacak. Ondan sonra onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz. Eğer 2 seneyi geçtiyse; rüyada ölen atalarınızdan birini görmek kısmet alacağınızın habercisidir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA