Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MERAKLI'NIN RÜYASI: RÜYADA ERKEK BEBEK DOĞURMAK

30.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Meraklı
Hayırlı günlerBu gece rüyamda odaya giriyorumAblam.ve dayımın gelini erkek bebek doğurmuş ikiside tombis ve çok tatlilar ablamin ki siyah saçlı kas göz karaGelinin ki kumralAblama diyorum ki çocuğu ver seveyim Ama.dayimin eşi kendi torununu kucağıma bırakıyor ikiside çok güzel temiz giyimli bebeklerKucagimda seviyorum sonra geri veriyorumGecen günde yine ona benzer gördüm Ablam doğuruyor ama ben alıyorum ben ilgileniyorum Bu ara çok sık gördüğüm rüya Başkası erkek.bebek doğuruyor ama ben alıyorumAma o bebekleri kucaklarima.alirken içim huzur buluyor Ruyami.yorulmarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba Tuba, rüyada doğum yapmak bir sıkıntıdan kurtulmak anlamına gelir. Ablanız ve gelininiz büyük bir sıkıntıdan bir anda kurtulacak ve feraha çıkacaklar. Erkek bebek ise müjdeli haberler alınacağını ya da sıkıntısını çektiği şeylerden olumlu sonuçlar elde edeceğini haber veriyor..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA