Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MENEKŞEMSİ' RÜYASI: RÜYADA HOŞLANDIĞIN KİŞİYİ GÖRMEK

26.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Menekşemsi
Sabah uyanıyorum platonik aşık olduğum çocuk bana mesaj atmış. Seviniyorum cevap veriyorum. Hazırlanıp çıkıyorum. Arkadaşlarımla bir düğün törenindeyiz. Ama bulunduğumuz ortam aynı üniversite amfisi gibi. Arkadaşımın arkadaşıymış bizi tanıştırıyor. Çocukla konuşmak eğlenceli keyif veriyor bana. Biz konuşurken Kuran ayetleri duyuyorum nikahın kıyıldığı yerden geliyor. Biz konuşmaya devam ediyoruz. Ben arkadaşıma senin haberin yok A bana mesaj attı diyorum bunu derken tanıştığım çocuğun yüzü düşüyor. Kalkalım artık diyoruz. Olduğumuz yer kalabalık çocuk kaybetmeyelim birbirimizi diye elimi tuttu ama ben utanıyorum sanki ellerim titriyordu parmak uçlarımı tuturuyordum. Çıktık yolda devam ederken sevdiğim çocuğu yukarıda sınıfta görüyorum o da hocası ile şakalaşıp dersi sabote ediyor. Ama bu çocuk 26 yaşında okulu bitti. İkidebir arkama dönüp ona bakıyorum mavi bir yelek vardı üstünde. Yanımda ki çocukta ben ona döndükçe üzülüyor. Beni kendine doğru çekiyor. Caddeyiz hala elimi tutuyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhabalar, hoşlandığınız çocuktan size hayır gelmeyecek. Siz sürekli onu düşünüyorsunuz ve bu yüzden önünüze çıkan diğer fırsatları değerlendirmiyorsunuz. Kapatmışsınız kendinizi. Artık o çocuğu düşünmeyin diyor rüyanız elinizi başkasının tutmasına yardım edin, korkmayın..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA