Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MENEKSELİ'NİN RÜYASI: RÜYADA SU BİRİKİNTİSİ GÖRMEK

04.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen menekseli
MerhabaRüyamda kapıyı açmışım temiz bir suyu bir borudan doldurmaya çalışıyorum ama çoğu yere dökülüyor yerde su birikintisi fazla olunca ben de kapının eşiğinden kapının dışına doğru suyu döküyorum o sırada yan komşumuz kapıyı açıp bana devamlı ses yapıyorsun deyince ben ses yapmıyorum diyorum içeri giriyorum sonra kapı çalıyor evin içi karanlık ve üzerime yürüyor bana ileri geri konuşuyor ben de ona size hiç saygısızlık yapmadım ama siz saygıyı hak etmiyorsunuz ama bana saygısızlık yapmak yakışmaz ondan size saygısızlık yapmam diyorum arkadan da eşi evimize dalıyor o da bana kötü kötü bakıyor bu sırada karısı üzerime yürüyor ve ben geri geri gidiyorum bu şekilde rüya bitti normalde bu kişiyle görüşmüyoruz kendisi geçimsiz biridir.teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Su birikintisi sizin hayatınızı temsil ediyor. Çabaladığınız bazı şeyler için boşa zaman harcadığınızı düşünüyorsunuz. Bazı korkularınız var ve değişiklik yapmaktan korkuyorsunuz, bu yüzden önünüze gelen fırsatların farkında değilsiniz. Bu rüya size biraz kendiniz için odaklanmanızın vaktinin geldiğini söylüyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA