Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MEMNOS'UN RÜYASI: RÜYADA KAN GÖRMEK

02.11.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen memnos
Kahin Hanım, rüyamda kızarkadaşım bana hediye almak için bir mağazada erkek kıyafetlerine bakıyordu,rüya öyle bitti. Diğer ruyamda ise bir hotel tarzı bir yerdeyim. 3 katlı otel ama tam ortasında havuz var ve üstü açık. Havuz kenarındayım, ayağımı bir yere sürtüyorum ve sol ayak başparmağımın altı sürtmeden dolayı hafifçe kanamaya başlıyor. Bir anda heryeri kar kaplıyor ama soğukluk hissetmiyorum. Ben sol ayağıma basmadan sekerek odama gitmeye çalışıyorum, hafiften oradan kan damlıyor ama üstüne bassam da bir şey olmayacağını biliyiorum, nedense basmamayı tercih ediyorum. Havuzun diğer tarafında çalıştığım şirketin reviri var ama oraya gideceğime kendim hallederim diyorum yarayı.Ruya bu şekilde bitiyor. Bekar erkeğim,33 yaşındayım Tüm yorumlarınız için teşekkür ederim tekrardan.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birisine bir sürpriz, bir iyilik yapmaya çalışırken kendiniz değerli bir meziyet elde edebilirsiniz.. Kan, soyaçekime bağlı karakter özelliklerine meyli ya da yine soyaçekime bağlı hastalıkları sembolize eder. Dikkatli ve tedbirli olun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA