Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MELTEMCASTEL'İN RÜYASI: RÜYADA AYNI RÜYAYI GÖRMEK

25.08.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen meltemcastel
Rüyayı yeğenlerim gördü.İkiz yeğenlerim var. İkisi de erkek. Tatilden gece geç saatte gelip ikisi de ayrı odalarda yatmış.Fakat o gece ikisi de aynı rüyayı görmüş. 5 dk. arayla ikisi de uyanıyor ve ablama gördükleri rüyayı anlatıyorlar. Gördükleri rüya şöyleEvlerinin içinde küçük erkek çocuk var.Çok çok neşeli, sürekli kahkahalar atıyor.İki tane kedisi var.Kesiler evin içinde odalara girip çıkıyor,küçük çocukta onların peşinden koşuyor,kahkahalar atarak onlarla oynuyor.Bu sırada ikiz yeğenlerimden biriCihat de rüyadaki küçük çocuğun Mücahit diğer kardeşi olduğunu görmüş. Yeğenlerimin babası eve geliyor. Eniştem geçen sene vefat etti Küçük çocuğa sımsıkı sarılıp onu öpüyor. Küçük çocuk bu arada Mücahit Kedilerden biri Cihat'ın yatağının arkasına saklanıyor. Bu sırada evin girişindeki holde bir muhabbet kuşları var. muhabbet kuşu eniştem vefat ettikten 1 gün sonra ablamın mutfak penceresine konuyor. Rüyada eniştem o kuşun kafesini alıyor,mutfağa götürüyor.Dışarı salmak istiyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biri diğerinin rüyasına girmiş. Rüyalar diğer boyutta canlanır. Biz uyku esnasında astral seyahat yapıp diğer boyuta geçeriz ve hem yeni ölenlerin hem de yaşayanların hayallerinin içinden geçeriz. Yeğenleriniz de eniştenizin hayalinin içine girmiş, birbirleriyle özlem gidermişler.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA