Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

MELTEM'İN RÜYASI: RÜYADA BEYAZ UĞUR BÖCEĞİ GÖRMEK

22.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Meltem
İyi günler. Rüyamda bir bahçedeyim pladtik eldivenler var elimde henüz takmamışım benim yaşlarımda bir genç adam geçerken paçasına dikenleri olan bitki tomurcukları saplanmış çıkarırmısın diyor bende henüz giymediğim eldivenlerle tutarak dikenli tomurcukları elime batmadan alıp atıyorum adamın sırtında beyaz bir uğurböceği görünce ona bak sırtında uğurböceği var diyorum aldığımda uçuyor ve her iki kanadının ucunda yanyana inciler görüyorum uçtuğunda inciler ampul gibi parlamaya başlıyor. Adam yürümeye devam ediyor ben eğilip işime dönüyorum ama adam ona bakmamı istiyor bakmıyorum tam dönüp kaybolacakken son kez bana baktığını camdan yansıyan yüzünde görüyorum ve tam o anda üstümde sadece bikininin üst parçasıyla bir uzun etek giydiğimi farkediyorum. Uğurböceğinin beyaz olmasının anlamı nedir. Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birine yardımcı olacaksınız. Sonrasında müjdeli ve kısmetli haberler alacaksınız. Haberler mal mülkle ilgili Böyle şansları her zaman yakalayamazsınız. Gözünüzü dört açın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA